CIMC VEHICLES SALES CO.,LTD.

O nás

CIMC VEHICLES CO.,LTD byla založena v 2011,se sídlem v Yangzhou,China.Zaměřujeme se na náklaďáky, vozidla, stavební stroje a všechny díly exportující.Naše výrobky jsou vyváženy do více než 100 zemí a regionů, jako je Jižní Amerika, Střední východ, Evropa a Asie.Naše roční prodejní částka je asi 20,000,000 dolarů.

Jsme také prodejci XCMG, LIUGONG, SHANTUI, SINOTRUCK, SHAMMAN,C & C, ISUZU, HINO, HYUNDAI, CIMC, HYVA, FUWA, BPW, JOST, WABCO a brzy.

Produkty, které naše společnost distribuuje, jsou určeny především zahraničním stavebním firmám a dopravním společnostem, které používají těžké automobily a stroje.

CIMC VOHISCLES je mládežnický a profesionální tým s technickými dovednostmi, přísnými kvalitativními kontrolami, vysoce kvalitními předprodeji a poprodejní službou.Každý z nás vlastní silný smysl pro řešení problémů a poslání a byl poslán učit se v zahraničí.

Rádi bychom navázali dlouhodobou spolupráci se zákazníky.Slibujeme, že budeme vaším nejlepším partnerem v Číně.Na základě spolupráce ve víře Vám bude poskytnuta rychlá odpověď a dobrá služba.

Poptávka